Uvod izdelka
| Spec | |
| Moč motorja | 1500 WATT Elektronsko nadzorovan DC motor brez krtače (vodoodporen) |
| Krmilnik | 38A/12 cev |
| Hitrost | 65 km/h |
| Hitrost | Nizka hitrost (plezanje)/srednja hitrost (mesto)/visoka hitrost (šport)/vzvratna |
| Domet/naboj | Večji ali enak 45 km/na naboj |
| Plezalni kot | 15 stopinj |
| Zavorni sistem | Sprednje in zadnje disk zavore |
| Višina sedeža | Spredaj: 760 mm zadaj 850 mm |
| Velikost vozila | 1900*790*1090 |
| medosna razdalja | 1300 mm |
| Teža brez baterije | 70kg |
| Obremenitev | 150kg |
| Pnevmatike | 3.0-10 vakuumske pnevmatike |
| Speedo Meter | LED barvna digitalna |
| Napetost | 60/72V |
| Baterija | Svinčena baterija |
| Funkcija alarma | Centralno zaklepanje z alamom proti kraji, brez ključavnice, poiščite mojo funkcijo e-kolesa |
| Žarometi | Eleganten LED žaromet |
| zadnja luč | Elegantna zadnja svetloba |
| Polnilnik | 60V ali 72V/3A ali 6A/samodejno izklopljeno |
| Čas za polnjenje | 3 do 5 ur / 6 do 8 ur |
| Absorpcija šoka | Spredaj - pretvorba hidravličnega dušenja |
| Pretvorba zadnje dvojne cevi hidravlična | |
| Minimalno odmik od tal | 100 mm |
| Kolesa | 10 palčna modna železna platišča |
| Slika | fotografiranje |
| Zavorna ročica | Aluminijasta zlitina |
| Lastnosti | Popravilo z enim dotikom, vzvratna vzvratna zavora |
| Logistično | |||
| Dostava | Ocean/železniški način/ekspresni | Nakladalna vrata | NINGBO/SHANGHAI PORT |
Prednosti izdelka
Električni motocikel brez krtače s 1500 W, ta motocikel ima elegantno oblikovanje dirkalnega motocikla in je kot nalašč za vožnjo po avtocesti . Prav tako je enostavno krmariti v težkem prometu ali na mestnih ulicah . Ta ima dodaten dodaten odbijač, s kovinskim odbijačem za dodatno varnost.







Pogosta vprašanja
1. V: Ali lahko za referenco dobim enega ali dva vzorca?
O: Da, sprejemamo vzorce za preskusno naročilo . Dodali bomo nekaj vzorčnih stroškov za uravnoteženje domačih stroškov .
2. V: Ali lahko uporabim svoj logotip ali blagovno znamko na svojih izdelkih?
O: Da, logotip strank lahko natisnemo na motocikel .
3. V: Kakšne so garancijske določbe?
A: Glavni deli za eno leto .
4. V: Kakšne so vaše možnosti plačila?
A: DP, TT in LC so sprejeti .
Dobrodošli, da obiščete to stran .
Če želite vedeti več podrobnosti o izdelku, fotografijah, videoposnetkih, specifikacijah itd. ., nas kontaktirajte! Hvala .
Priljubljena oznake: 1500W električni skuter za odrasle, Kitajsko, proizvajalce, dobavitelji, tovarna, na debelo







