| SPEC | |
| Moč motorja | 1200W 30H elektronsko krmiljen brezkrtačni enosmerni motor (vodotesen) |
| Krmilnik | 32A/12 cevi |
| Hitrost | 55 km/h |
| Hitrost | Nizka hitrost (plezanje)/srednja hitrost (mesto)/visoka hitrost (šport)/vzvratna |
| Domet/Naboj | Večji ali enak 45 km/na polnjenje |
| Plezalni kot | 15 stopinj |
| Zavorni sistem | Sprednje in zadnje disk zavore |
| Višina sedeža | 780 mm |
| velikost vozila | 1750*700*1100 |
| medosna razdalja | 1300 mm |
| Teža brez baterije | 55 kg |
| obremenitev | 150 kg |
| Pnevmatike | 3.0-10 vakuumska pnevmatika |
| Merilnik hitrosti | LED barvni digitalni |
| Napetost | 48/60V |
| Baterija | Svinčeno-kislinski akumulator |
| Funkcija alarma | Centralno zaklepanje z alarmom proti kraji, zagon brez ključa, funkcija Find My e-bike |
| Žarometi | Eleganten LED žaromet |
| zadnja luč | Elegantna zadnja luč |
| Polnilec | 48/60V/3A samodejni izklop |
| Čas polnjenja | 6 do 8 ur |
| blaženje udarcev | Spredaj - blažena hidravlika |
| Zadnja hidravlika z dvojno cevjo | |
| Najmanjša oddaljenost od tal | 80 mm |
| Kolesa | 10 palčna modna platišča iz alu zlitine |
| SLIKA | fotoutrjevanje |
| Zavorna ročica | Aluminijeve zlitine |
| LASTNOSTI | Popravilo z enim ključem, vzvratno |
Prednosti izdelka
Ta električni motocikel je kot nalašč za tiste, ki iščejo hiter, enostaven in zabaven način premikanja, tako za običajno vožnjo kot za vzpon na katerikoli hrib, ki ga lahko srečate. Omogoča izjemno gladek, učinkovit in tih prevoz. Ta motocikel je kot nalašč za tiste, ki iščejo hiter, enostaven in zabaven način premikanja, tako pri običajni vožnji kot pri vzponu na kateri koli hrib, na katerega naletite. Omogoča izjemno gladek, učinkovit in tih transport.










pogosta vprašanja
1. V: Ali lahko dobim enega ali dva vzorca za referenco?
O: Da, sprejemamo vzorce za poskusno naročilo. Dodali bomo nekaj vzorčnih stroškov, da uravnotežimo domače stroške.
2. V: Ali lahko na svojih izdelkih uporabim svoj logotip ali blagovno znamko?
O: Da, na motocikel lahko natisnemo logotip stranke.
3. V: Kakšne so garancijske določbe?
O: Glavni deli za eno leto.
4. V: Kakšne so vaše možnosti plačila?
A: DP, TT in LC je sprejet.
Priljubljena oznake: platišča iz aluminijeve zlitine električni motocikel, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, veleprodaja








