| Specifikacija | |
| Moč motorja | 800 W 24H elektronsko krmiljen brezkrtačni enosmerni motor (vodotesen) |
| Krmilnik | 27A/12 cevi |
| Hitrost | 43 km/h |
| Hitrost | Nizka hitrost (vzpenjanje)/srednja hitrost (mesto)/visoka hitrost (hitrost)/vzvratna |
| Domet/Naboj | Večji ali enak 45 km/na polnjenje |
| Plezalni kot | 15 stopinj |
| Zavorni sistem | Sprednja kolutna in zadnja zavora v pestu |
| Višina sedeža | 790 mm |
| velikost vozila | 1830*700*1080 |
| medosna razdalja | 1350 mm |
| Teža brez baterije | 61 kg |
| obremenitev | 150 kg |
| Pnevmatike | 3.0-10 vakuumska pnevmatika |
| Merilnik hitrosti | LED barvni digitalni |
| Napetost | 48/60V |
| Baterija | Svinčeno-kislinski akumulator |
| Funkcija alarma | Centralno zaklepanje z alarmom proti kraji, zagon brez ključa, funkcija Find My e-bike |
| Žarometi | Eleganten LED žaromet |
| zadnja luč | Elegantna zadnja luč |
| Polnilec | 48V ali 60V/3A ali 6A/samodejni izklop |
| Čas polnjenja | 3 do 5 ur / 6 do 8 ur |
| blaženje udarcev | Spredaj - hidravlično blaženje |
| Zadaj - dvojna cevna hidravlika | |
| Najmanjša oddaljenost od tal | 120 mm |
| Kolesa | 10-palčna elegantna železna platišča |
| SLIKA | fotoutrjevanje |
| Zavorna ročica | Aluminijeve zlitine |
| LASTNOSTI | Popravilo z enim dotikom, obratno |
Opis izdelka
Motocikel ima vse, kar je potrebno, da je popolnoma zakonit za vožnjo po cesti. Sprednje in zadnje kolutne zavore, 10-palčna elegantna železna kolesa in hidravlični sistem poskrbijo za enostavno upravljanje.









Profil podjetja
Huangzhonghuang Automobile Industry (Wuxi) Co., Ltd. je eno prvih podjetij v sektorju električnih vozil Wuxi, ki je pridobilo certifikat ISO9001, kvalifikacijo kode svetovnega proizvajalca (WMI) in certifikat EGS. Njeni izdelki se dobro prodajajo doma in v tujini, uporabniki pa jih zelo ljubijo in hvalijo.




Certifikati


pogosta vprašanja
V1, kdaj lahko dobim ceno?
O: Ponavadi ponudbo ponudimo v 24 urah po tem, ko prejmemo vašo poizvedbo. Če morate zelo nujno pridobiti ceno, nam to sporočite v svojem e-poštnem sporočilu, da bomo vašo poizvedbo obravnavali kot prednostno.
V2, Ali lahko dobim cene vaših izdelkov?
O: Dobrodošli. Prosimo, pošljite nam e-pošto tukaj. Naš odgovor boste prejeli v 24 urah.
V3, Ali lahko dobim nižjo ceno, če naročim velike količine?
O: Da, nižje cene z več naročili večjih količin.
V4, Ali pregledujete končne izdelke?
O: Da, vsak korak proizvodnje in končne izdelke bo pred pošiljanjem pregledal oddelek QC.
V5, kaj pa dobavni rok za množično proizvodnjo?
O: Iskreno, to je odvisno od količine naročila in sezone, ko oddate naročilo.
Priljubljena oznake: električni motocikel črn, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, veleprodaja








