| SPEC | |
| Moč motorja | 1500 W 35H elektronsko krmiljen brezkrtačni enosmerni motor (vodotesen) |
| Krmilnik | 38A/15 Cev |
| Hitrost | 65 km/h |
| Hitrost | Nizka hitrost (plezanje)/srednja hitrost (mesto)/visoka hitrost (šport)/vzvratna |
| Domet/Naboj | Večji ali enak 45 km/na polnjenje |
| Plezalni kot | 15 stopinj |
| Zavorni sistem | Sprednje in zadnje disk zavore |
| Višina sedeža | 850 mm |
| velikost vozila | 1800*780*1150 |
| Teža brez baterije | 59 kg |
| obremenitev | 250 kg |
| Pnevmatike | 3.0-10 vakuumska pnevmatika |
| Merilnik hitrosti | LED barvni digitalni |
| Napetost | 60/72V |
| Baterija | Svinčeno-kislinski akumulator |
| Funkcija alarma | Centralno zaklepanje z alarmom proti kraji, zagon brez ključa, funkcija Find My e-bike |
| Žarometi | Eleganten LED žaromet |
| zadnja luč | Elegantna zadnja luč |
| Polnilec | 60V ali 72V/3A ali 6A/samodejni izklop |
| Čas polnjenja | 3 do 5 ur / 6 do 8 ur |
| blaženje udarcev | Spredaj - hidravlično blaženje |
| Zadaj - dvojna cevna hidravlika | |
| Najmanjša oddaljenost od tal | 130 mm |
| Kolesa | 10" modna platišča iz aluminijeve zlitine |
| SLIKA | fotoutrjevanje |
| Zavorna ročica | Aluminijeve zlitine |
| Logistika | |||
| Dostava | Ocean/Rail Way/Express | Pristanišče za nalaganje | Pristanišče Ningbo/Šanghaj |
Prednosti izdelka
Električni zagon, veliki žarometi! Ta motocikel ima aluminijasta kolesa za boljšo porabo goriva, odpornost proti poškodbam in gladkost.
Aluminijasta platišča predstavljajo manjšo težo vozila. Močnejša od tradicionalnih jeklenih koles, lahko prenesejo težja bremena. Ko naletijo na udrtine ali neravnine, aluminijasta platišča udarijo z manjšo silo, kar znatno izboljša luksuzno kakovost vožnje.









Profil podjetja


Podjetje izvaja integrirani način delovanja prodaje in storitev, neodvisno razvija prvo tehnično različico dvojedrnega napajalnega sistema BT na svetu, prijavlja 13 nacionalnih patentov, tehnična različica dvojedrnega napajalnega sistema BT pa rešuje problem navadnega vozlišča moč Za znanstvenoraziskovalne težave stroja v smislu visoke hitrosti, velike obremenitve, odvajanja toplote in drugih težav ima tehnična različica BT dual-core power integrirano strukturo enosmerne sklopke, ki lahko gladko zažene, odpravi magnetno - uporni učinek na motor pri upočasnjevanju in drsenju, učinkovito zaščiti krmilnik in motor ter močno izboljša prevoženo kilometrino; Kar zadeva izhodno moč, imajo izhodna moč motorja, mehanizem za uravnavanje hitrosti in zadnje kolo brezhibno povezavo za zmanjšanje izgube moči in visoko učinkovitost prenosa.
pogosta vprašanja
1. V: Ali lahko dobim enega ali dva vzorca za referenco?
O: Da, sprejemamo vzorce za poskusno naročilo. Dodali bomo nekaj vzorčnih stroškov, da uravnotežimo domače stroške.
2. V: Kakšen je čas dostave?
O: Za naročilo vzorca, če imamo zalogo, je dobavni rok približno en teden. Za druga naročila, kot običajno 25 -30 dni po plačilu.
3. V: Katera barva bo na voljo?
O: Običajno bomo strankam predstavili najbolj priljubljene barve. In lahko izdelamo barve glede na zahteve kupca.
4. V: Ali lahko na izdelku uporabim svoj logotip ali blagovno znamko?
O: Da, na motociklu lahko naredimo logotip stranke.
5. V: Kako lahko zagotovimo kakovost?
O: Naša potrditev vzorca je zelo stroga pred proizvodnjo serije, prav tako opravimo izjemno skrben pregled končnega izdelka pred pošiljanjem.
6. V: Kakšni so vaši plačilni pogoji za vzorec?
A: DP, TT in LC je sprejet.
Priljubljena oznake: Električno motorno kolo s svinčeno-kislinsko baterijo 1500 W, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, veleprodaja








