| SPEC | |
| Moč motorja | 800 W 27H elektronsko krmiljen brezkrtačni enosmerni motor (vodotesen) |
| Krmilnik | 30A/12 cevi |
| Hitrost | 43 km/h |
| Hitrost | Nizka hitrost (plezanje)/srednja hitrost (mesto)/visoka hitrost (šport)/vzvratna |
| Domet/Naboj | Večji ali enak 45 km/na polnjenje |
| Plezalni kot | 15 stopinj |
| Zavorni sistem | Sprednja kolutna in zadnja zavora v pestu |
| Višina sedeža | 850 mm |
| velikost vozila | 1860*730*1110 mm |
| MEDOSNA RAZDALJA | 1330 mm |
| Teža brez baterije | 58 kg |
| obremenitev | 250 kg |
| Pnevmatike | 3.0-10 vakuumska pnevmatika |
| Merilnik hitrosti | Digitalni s tekočimi kristali |
| Napetost | 60/72V |
| Baterija | Svinčeno-kislinski akumulator |
| Funkcija alarma | Centralno zaklepanje z alarmom proti kraji, zagon brez ključa, funkcija Find My e-bike |
| Žarometi | Eleganten LED žaromet |
| zadnja luč | Elegantna zadnja luč |
| Polnilec | 60V ali 72V/3A ali 6A/samodejni izklop |
| Čas polnjenja | 6 do 8 ur |
| blaženje udarcev | Spredaj - hidravlično blaženje |
| Zadaj - dvojna cevna hidravlika | |
| Najmanjša oddaljenost od tal | 110 mm |
| Kolesa | 10-palčna elegantna železna platišča |
| SLIKA | fotoutrjevanje |
| Zavorna ročica | Aluminijeve zlitine |
| LASTNOSTI | Popravilo z enim dotikom, obratno |
| Logistika | |||
| Dostava | Ocean/Rail Way/Express | Nakladalna vrata | Pristanišče Ningbo/Šanghaj |
Prednosti izdelka
Električni skiro za odrasle, modni dizajn, visokokakovosten okvir. Nadgrajene LED luči in minimalističen športni videz! Z neverjetno porabo plina in izjemno gladkim, učinkovitim, tihim prevozom. Vozite se z našimi uličnimi kolesi in raziščite svobodo odprte ceste. Ne glede na to, ali ste urbani kolesar ali raziskovalec, imamo popolno vožnjo za vas.






Profil podjetja
Podjetje Huangzhonghuang Automobile Industry (Wuxi) Co., Ltd., ki se nahaja na čudovitem bregu jezera Taihu Lake - Wuxi, je profesionalno in visokokakovostno podjetje za raziskave in razvoj ter proizvodnjo električnih vozil. Podjetje ima 30.000 kvadratnih metrov proizvodnih obratov in zgradb za raziskave in razvoj ter na stotine zaposlenih.
Držimo se podjetniškega načela "zvestobe, verodostojnosti, poštenosti in harmonije" in poslovne filozofije "hitro, preprosto, prilagojeno in vitko", zanašamo se na izjemno vodstveno ekipo, prvovrstne talente, odlično korporativno kulturo in delo. težko razviti in izdelati električna vozila z odgovornostjo in modrostjo, ki so primerna za vožnjo potrošnikov.
V življenje ljudi dodamo barvo in zabavo. Veselimo se vzpostavitve stika z vami!


pogosta vprašanja
1. V: Kakšna je vaša politika vzorcev?
O: Vzorec lahko dobavimo, če imamo pripravljene dele na zalogi, vendar morajo stranke plačati stroške vzorca in stroške kurirske službe.
2. V: Kako poskrbite, da bo naš posel dolgoročen in dober odnos?
O: Ohranjamo dobro kakovost in konkurenčno ceno, da našim strankam zagotovimo koristi.
3. V: Ali lahko na izdelku uporabim svoj logotip ali blagovno znamko?
O: Da, na motociklu lahko naredimo logotip stranke.
4. V: Kakšni so vaši garancijski pogoji?
O: Ponujamo različne garancijske čase za različne dodatke. Glavni deli za eno leto.
5. V: Ali pregledujete končne izdelke?
O: Da, vsak korak proizvodnje in končne izdelke bo pred pošiljanjem pregledal oddelek QC.
Priljubljena oznake: električni motocikel eec 800w, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, veleprodaja







