| Specifikacije izdelka | |
| Moč motorja | 1500 W 35H elektronsko krmiljen brezkrtačni enosmerni motor (vodotesen) |
| Krmilnik | 38A/15 Cev |
| Hitrost | 65 km/h |
| Hitrost | Nizka hitrost (vzpenjanje)/srednja hitrost (mesto)/visoka hitrost (hitrost)/vzvratna |
| Domet/Naboj | Večji ali enak 45 km/na polnjenje |
| Plezalni kot | 15 stopinj |
| Zavorni sistem | Sprednje in zadnje disk zavore |
| Višina sedeža | 810 mm |
| velikost vozila | 1950*730*1200 |
| Teža brez baterije | 65 kg |
| obremenitev | 250 kg |
| Pnevmatike | 3.0-10 vakuumske pnevmatike |
| Merilnik hitrosti | LED barvni digitalni |
| Napetost | 60/72V |
| Baterija | Svinčeno-kislinski akumulator |
| Funkcija alarma | Centralno zaklepanje z alarmom proti kraji, zagon brez ključa, funkcija Find My e-bike |
| Žarometi | Eleganten LED žaromet |
| zadnja luč | Elegantna zadnja luč |
| Polnilec | 60V ali 72V/3A ali 6A/samodejni izklop |
| Čas polnjenja | 3 do 5 ur / 6 do 8 ur |
| blaženje udarcev | Spredaj - hidravlično blaženje |
| Zadaj - dvojna cevna hidravlika | |
| Najmanjša oddaljenost od tal | 90 mm |
| Kolesa | Elegantna platišča iz aluminijeve zlitine |
| SLIKA | fotoutrjevanje |
| Zavorna ročica | Aluminijeve zlitine |
| LASTNOSTI | Popravilo z enim dotikom, obratno |
Opis izdelka
Športno novo motocikel za vožnjo v mestnem jedru in križarjenje po avtocestah, s trdno sprednjo kolutno zavoro, ki zagotavlja enakomerno zaviranje in stabilnost pri kateri koli hitrosti. Športno in kul!










Razstava



Certifikati


pogosta vprašanja
1. V: Ali lahko dobim enega ali dva vzorca za referenco?
O: Da, sprejemamo vzorce za poskusno naročilo. Dodali bomo nekaj vzorčnih stroškov, da uravnotežimo domače stroške.
2. V: Kakšne so garancijske določbe?
O: Glavni deli za eno leto.
3. V: Kakšne so vaše možnosti plačila?
A: DP, TT in LC je sprejet.
4. V: Kaj pa vaš čas dostave?
O: Določen čas dostave je odvisen od artiklov in količine vašega naročila.
5. V: Kako poskrbite, da bo naš posel dolgoročen in dober odnos?
O: Vsako stranko spoštujemo kot svojega prijatelja in z njo iskreno poslujemo in se spoprijateljimo, ne glede na to, od kod prihajajo.
Priljubljena oznake: 1500w modni dizajn električnega motocikla, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, veleprodaja


