| SPEC | |
| Moč motorja | 1200 W 30H elektronsko krmiljen brezkrtačni enosmerni motor (vodotesen) |
| Krmilnik | 32A/12 cevi |
| Hitrost | 55 km/h |
| Hitrost | Nizka hitrost (plezanje)/srednja hitrost (mesto)/visoka hitrost (šport)/vzvratna |
| Domet/Naboj | Večji ali enak 45 km/na polnjenje |
| Plezalni kot | 15 stopinj |
| Zavorni sistem | Sprednje in zadnje disk zavore |
| Višina sedeža | 810 mm |
| velikost vozila | 1900*750*1150 mm |
| Teža brez baterije | 71 kg |
| obremenitev | 250 kg |
| Pnevmatike | 90/90-12 vakuumska pnevmatika |
| Merilnik hitrosti | LED večbarvna digitalna |
| Napetost | 60/72V |
| Baterija | Svinčeno-kislinski akumulator |
| Funkcija alarma | Centralno zaklepanje z alarmom proti kraji, zagon brez ključa, funkcija Find My e-bike |
| Žarometi | Eleganten LED žaromet |
| zadnja luč | Elegantna zadnja luč |
| Polnilec | 60V ali 72V/3A ali 6A/samodejni izklop |
| Čas polnjenja | 6-8 ur |
| blaženje udarcev | Spredaj - hidravlično blaženje |
| Zadaj - dvojna cevna hidravlika | |
| Najmanjša oddaljenost od tal | 110 mm |
| Kolesa | 12" modna platišča iz aluminijeve zlitine |
| SLIKA | fotoutrjevanje |
| Zavorna ročica | Aluminijeve zlitine |
| LASTNOSTI | Popravilo z enim ključem, vzvratno |
| Logistika | |||
| Dostava | Ocean/Rail Way/Express | Pristanišče za nalaganje | Pristanišče Ningbo/Šanghaj |
Prednosti izdelka
Poenostavljen motocikel z aerodinamičnim slogom in živahnimi barvnimi možnostmi, priložen zadnji prtljažnik olajša hitre izlete v trgovino z živili. Enostavne in priročne kontrole na armaturni plošči, kot so električni zagon, merilnik hitrosti, stikala za luči in smernike ter zasuk plina, naredijo vožnjo enostavno in zabavno.









pogosta vprašanja
1. V: Ali lahko dobim enega ali dva vzorca za referenco?
O: Da, sprejemamo vzorce za poskusno naročilo. Dodali bomo nekaj vzorčnih stroškov, da uravnotežimo domače stroške.
2. V: Kakšen je čas dostave?
O: Za naročilo vzorca, če imamo zalogo, je dobavni rok približno en teden. Za druga naročila, kot običajno 25 -30 dni po plačilu.
3. V: Katera barva bo na voljo?
O: Običajno bomo strankam predstavili najbolj priljubljene barve. In lahko izdelamo barve glede na zahteve kupca.
4. V: Ali lahko na izdelku uporabim svoj logotip ali blagovno znamko?
O: Da, na motociklu lahko naredimo logotip stranke.
5. V: Kako lahko zagotovimo kakovost?
O: Naša potrditev vzorca je zelo stroga pred proizvodnjo serije, prav tako opravimo izjemno skrben pregled končnega izdelka pred pošiljanjem.
6. V: Kakšni so vaši plačilni pogoji za vzorec?
A: DP, TT in LC je sprejet.
Priljubljena oznake: 1200w električni motocikel za odrasle, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, veleprodaja







