| Specifikacija | |
| Moč motorja | 1500 W 35H elektronsko krmiljen brezkrtačni enosmerni motor (vodotesen) |
| Krmilnik | 38A/15 Cev |
| Hitrost | 65 km/h |
| Hitrost | Nizka hitrost (vzpenjanje)/srednja hitrost (mesto)/visoka hitrost (hitrost)/vzvratna vožnja |
| Domet/Naboj | Večji ali enak 45 km/na polnjenje |
| Plezalni kot | 15 stopinj |
| Zavorni sistem | Sprednje in zadnje disk zavore |
| Višina sedeža | 810 mm |
| velikost vozila | 1800*760*1100 |
| Teža brez baterije | 62 kg |
| obremenitev | 250 kg |
| Pnevmatike | 3.0-10 vakuumske pnevmatike |
| Merilnik hitrosti | LED barvni digitalni |
| Napetost | 60/72V |
| Baterija | Svinčeno-kislinski akumulator |
| Funkcija alarma | Centralno zaklepanje z alarmom proti kraji, zagon brez ključa, funkcija Find My e-bike |
| Žarometi | Eleganten LED žaromet |
| zadnja luč | Elegantna zadnja luč |
| Polnilec | 60V ali 72V/3A ali 6A/samodejni izklop |
| Čas polnjenja | 3 do 5 ur / 6 do 8 ur |
| blaženje udarcev | Spredaj - hidravlično blaženje |
| Zadaj - dvojna cevna hidravlika | |
| Najmanjša oddaljenost od tal | 110 mm |
| Kolesa | 10" modna platišča iz aluminijeve zlitine |
| SLIKA | fotoutrjevanje |
| Zavorna ročica | Aluminijeve zlitine |
| LASTNOSTI | Popravilo z enim ključem, vzvratno |
| Logistika | |||
| Dostava | Ocean/Rail Way/Express | Pristanišče za nalaganje | Pristanišče Ningbo/Šanghaj |
Prednosti izdelka
Električni motocikel z elegantnim, aerodinamičnim slogom in živahnimi barvnimi možnostmi







certificiranje


razstava



pogosta vprašanja
1. V: Ali lahko dobim enega ali dva vzorca za referenco?
O: Da, sprejemamo vzorce za poskusno naročilo. Dodali bomo nekaj vzorčnih stroškov, da uravnotežimo domače stroške.
2. V: Kakšen je čas dostave?
O: Za naročilo vzorca, če imamo zalogo, je dobavni rok približno en teden. Za druga naročila, kot običajno 25 -30 dni po plačilu.
3. V: Katera barva bo na voljo?
O: Običajno bomo strankam predstavili najbolj priljubljene barve. In lahko izdelamo barve glede na zahteve kupca.
4. V: Ali lahko na izdelku uporabim svoj logotip ali blagovno znamko?
O: Da, na motociklu lahko naredimo logotip stranke.
5. V: Kako lahko zagotovimo kakovost?
O: Naša potrditev vzorca je zelo stroga pred proizvodnjo serije, prav tako opravimo izjemno skrben pregled končnega izdelka pred pošiljanjem.
6. V: Kakšni so vaši plačilni pogoji za vzorec?
A: DP, TT in LC je sprejet.
Hot Tags: 1200w električni motocikel za odrasle, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, trgovina na debelo, prenosni električni skuter, električni skuter motor 48v, električni Citycoco motocikel, 60v 12ah električni citycoco skuter, športni električni motocikel, 2000W električni motocikel
Priljubljena oznake: eleganten električni motocikel z led svetlobo, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, veleprodaja








